ТСК Спецстройсервіс
Область пошуку:
ТСК Спецстройсервіс
Харків, ул. Полтавский Шлях, 31; 3-й этаж, офис № 35

Акустична мінеральна вата AcousticWool Sonet P 1000 * 600 * 50 мм

141 грн
Купити
Код 641455
Постачальник ТСК Спецстройсервіс
Сайт постачальника spetsstroyservis.com.ua
Производитель Акустик Трафик
Оцінка

Опис

Опис

AcousticWool Sonet P (Perfect) - плити з акустичної мінеральної вати на основі базальтових волокон виробляються з високоякісного екологічно чистої сировини.

Плити AcousticWool Sonet P з одного боку завдано стеклохолст чорного кольору, що дозволяє зменшити осипання базальтових волокон. Застосовується в натяжних стелях і в каркасних конструкціях для звукопоглинання в приміщеннях спільно з перфорованим гіпсокартоном, оздоблювальних акустичних матеріалів.

Акустична мінеральна вата AcousticWool Sonet P може використовуватися у всіх типах житлових, громадських та промислових будівель і споруд, на підприємствах громадського харчування, об'єктах охорони здоров'я та агропромислового комплексу.


Підвищені звукопоглинальні властивості

Однорідна структура плити, хаотичне розташування волокон і оптимальна щільність матеріалу забезпечують високий рівень поглинання звуку протягом усього періоду експлуатації.

Сертифіковано в системі УкрСЕПРО

Характеристики акустичної мінеральної вати AcousticWool відповідають вимогам ДБН В.1.1-31: 2013 «Захист теріторій, будинків і споруд від шуму» і ДСТУ Б В.2.7-183: 2009 «Будівельні матеріали. Матеріали і вироби будівельні звукопоглинальні і звукоізоляційні. Класифікація і загальні технічні вимоги ». Сертифікат відповідності УкрСЕПРО № UA 1.052.0234431-13.

Пожежна та гігієнічна безпека

Акустична мінеральна вата AcousticWool Sonet P хімічно інертна, не володіє неприємним запахом, відноситься до групи негорючих матеріалів і з одного боку каширована стеклохолстом для запобігання емісії волокон в навколишній простір.

Область застосування

Акустична мінеральна вата AcousticWool Sonet P застосовується в якості середнього звукопоглинального шару в конструкціях: - підвісних акустичних стель;
- звукопоглинальних облицювань студій звукозапису, кінотеатрів, технічних приміщень;
- акустичних екранів;
- акустичних натяжних стель.

ревербераційній коефіцієнт звукопоглинання αp

Залишити коментар

Коментарі, відгуки

Коментарів ще немає. Залишити коментар

Дивіться також

Інші пропозиції