ТСК Спецстройсервіс
Область пошуку:
ТСК Спецстройсервіс
Харків, ул. Полтавский Шлях, 31; 3-й этаж, офис № 35

Звукоізолююча Підкладка Вібростек-V300 з багатошарового скловолокна

165 грн

5.00

Купити
Код 641366
Постачальник ТСК Спецстройсервіс
Сайт постачальника spetsstroyservis.com.ua
Производитель Акустик Групп
Оцінка

Опис

Звукоізолююча підкладка Вібростек-V300 з багатошарового скловолокна не втрачає свої експлуатаційні свойстава після тривалого зберігання.

Пружні властивості матеріалів пористо-волокнистого типу, до числа яких належить звукоїзолірующая підкладка ВИБРОСТЕК-V300, забезпечуються фізичними властивостями самих волокон матеріалу. Це визначає значно більш стабільне поведінку матеріалу під статичними і динамічними навантаженнями і збереження заявлених акустичних властивостей протягом тривалого часу.

Застосування:

ВИБРОСТЕК-V300 застосовується в як пружна звукоізолююча підкладки при влаштуванні «плаваючих підлог» безпосередньо під покриттям підлоги (паркетна дошка, лінолеум, ковролін), а також під цементно-піщаною стяжкою при використанні додаткового вологозахисного розділяє шару.

Склад:

многослой ний звукоізолюючий стеклохолст LB300, на основі скловолокна типу «С».

Відмінні риси

  • Висока ефективність при малій товщині
  • Стабільність характеристик під впливом статичних і динамічних навантажень
  • Довговічність
  • Індекс зниження шуму 29 дБ при товщині 4 мм.

Область застосування: для підлоги.

Призначення: зниження рівня ударного шуму, звукоізоляція .

Технологія використання:

При влаштуванні «плаваючого» підлоги з паркетної д оски або при укладанні під лінолеум ВИБРОСТЕК-V300 укладається без перехлеста, притискаючи полотнища, один до одного. Шви склеюються скотчем шириною 50 мм. Полотнища прирізають по контуру статі і не заводяться на стіну. При настиланні паркетної дошки біля стін залишаються зазори по 10 мм, які потім закриваються плінтусом. Так забезпечується циркуляція вологи. При влаштуванні «плаваючою» стяжки для виключення її зіткнення з поверхнею стін, по всьому периметру підлоги уздовж них прокладають нарізані стрічки з ВИБРОСТЕК-V300. Поверх підкладки укладають розділяє шар (армовану поліетиленову плівку) з закладом його на стіну до висоти кромки матеріалу. Для розкрою і різання ВИБРОСТЕК-V300 слід застосовувати гострі ножі, які використовуються при укладанні килимових покриттів.

Залишити коментар

Коментарі, відгуки

Коментарів ще немає. Залишити коментар

Дивіться також

Інші пропозиції